KONST / Litografier / Grafiskt blad 16606466
nr 1660 6466
Grafiskt blad
Lars Karlsson (f. 1958). "DalÃstaffli", Signerad, numrerad 54/90, canvastryck, yttermått inklusive ram: 29x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:54:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)